Marka Beautylab, początkowo przeznaczona dla profesjonalnych wizażystów gwiazd, szybko zyskała popularność na całym świecie i stała się uznaną marką profesjonalną i detaliczną, synonimem zorientowanej na rezultaty, inteligentnej pielęgnacji skóry i preparatów zapobiegających starzeniu.

Od peptydów po kamienie szlachetne, innowacyjne podejście Beautylab do pielęgnacji skóry i nagradzane produkty przyciągnęły uwagę mediów z całego świata, dzięki czemu marka regularnie pojawia się na czerwonym dywanie i w telewizji.

Sukces marki opiera się na filozofii reaktywacji i reedukacji funkcji skóry dla zdrowszego i młodszego wyglądu, przy jednoczesnym natychmiastowym zapewnieniu nieskazitelnej cery.

„Ponieważ peptydy kontrolują skórę i działają jak posłańcy stymulujący różne funkcje komórek, skorzystaliśmy z tego ogromnego potencjału i użyliśmy tych silnych składników, wraz z innymi wysoce aktywnymi składnikami, naturalnymi ekstraktami i olejkami, i stworzyliśmy zaawansowaną linię produktów do pielęgnacji skóry oraz zabiegów dających natychmiastowe i długotrwałe rezultaty”. 

-Dr Barbara Elizabeth Brockway, ekspert BeautyLab® ds. protein i peptydów oraz ekspert branży.

Qultowy Kosmetyk roku 2017!

Kosmeceutyki PBSerum są produkowane na bazie enzymów liofilizowanych i są kosmetykami o właściwościach farmaceutycznych!

Stosowanie tych enzymów w kosmetyce i w pielęgnacji domowej daje możliwość przenikania w głębokie warstwy skóry. Skład cząsteczkowy w osoczu jest znacznie mniejszy niż w produktach kosmetycznych, przez co składniki łatwiej przenikają w głąb skóry i są łatwiej przez nią wchłaniane. Ponadto, stężenie składników czynnych jest znacznie większe niż w standardowych kosmetykach, gwarantując że efekt jest znacznie silniejszy i dłuższy. Technika liofilizacji zapewnia, że substancja aktywna pozostaje stabilna przez nawet 15 lat. PBSerum jest bez dodatku konserwantów i innych środków.

PBSerum zawiera 100% czystych składników.

PBSerum skupia się w szczególności na problemach skórnych.

Zabiegi kosmetyczne są bardzo skuteczne, dają spektakularne i oczekiwane efekty. PBSerum do pielęgnacji domowej ma szeroką ofertę i pozwala na stosowanie kuracji w domowym zaciszu.

PBSerum poleca się przy niedoskonałościach:

 • zmarszczki na twarzy
 • zwiotczenie skóry
 • ziemisty kolor cery
 • skóra z niedoskonałościami
 • kombinacja / tłustej / trądzikowej skóry
 • trądzik różowaty
 • cellulit różnego typu i pochodzenia

RIO the beauty specialists                              

RIO to wysokiej jakości, innowacyjne produkty do pielęgnacji ciała stworzone w manufakturze w Wielkiej Brytanii. Wszechstronne zastosowanie, łatwa i przyjemna obsługa produktów RIO, sprawia iż cieszą się one ogromnym zaufaniem klientów na całym świecie. Marka RIO została doceniona przez polskich konsumentów, czego wyrazem jest wyróżnienie w postaci prestiżowego godła plebiscytu Laur Konsumenta - Odkrycie Roku 2011.

RIO jest liderem na rynku w kategorii urządzeń do pielęgnacji całego ciała. RIO łączy profesjonalne technologie z salonów kosmetycznych, oferując innowacyjne zabiegi w domu dla kobiet i mężczyzn.

RIO to jedyna marka oferująca tak szeroki asortyment laserów i IPL do trwałego usuwania włosów oraz urządzeń do pielęgnacji twarzy i ciała.

Producent RIO, firma Dezac Group, została założona w 1989 roku w Anglii. Firma kładzie duży nacisk na bezpieczeństwo i ochronę środowiska naturalnego rozwijając wszystkie swoje kategorie produktowe. Profesjonalne technologie produkcji oraz wysoka świadomość ekologiczna, sprawiają iż RIO jest liderem wśród urządzeń pomagających w dbaniu o piękny i zdrowy wygląd ciała.

RIO to idealny prezent dla samego siebie lub bliskiej Ci osoby. Każdy marzy o pięknym i wypielęgnowanym ciele, zatem podaruj RIO i pozwól spełnić marzenie! RIO to dyskrecja zabiegów w zaciszu domowym

i pełnia satysfakcji z uzyskanych efektów.

Główne kategorie produktowe:

USUWANIE WŁOSÓW: LASERY | IPL | WOSK    PIELĘGNACJA TWARZY I SZYI    PIELĘGNACJA CIAŁA   PIELĘGNACJA DŁONI I STÓP  

WYBIELANIE ZĘBÓW I PIELĘGNACJA JAMY USTNEJ

Zakochaj się w RIO już dziś!

Szczególnie polecamy opatentowane Lasery marki RIO do użytku w domu.

                               

Dlaczego warto zakochać się w RIO?

BEZPIECZEŃSTWO

 • Wielopoziomowe zabezpieczenia urządzeń, które zapewniają komfort i zaufanie podczas użytkowania, m.in.: LASER marki RIO (Wielopoziomowy system zabezpieczeń: kluczyk, kod bezpieczeństwa, wyłącznik czasowy, czujnik termiczny, czujniki dotykowe skóry (czujniki skóry na rękojeści, zapewniają, że naświetlanie będzie odbywać się tylko wtedy gdy rękojeść dobrze przylega do skóry) oraz urządzenia IPL marki RIO: Kluczyk bezpieczeństwa, Kod bezpieczeństwa, Wbudowane czujniki wykrywania skóry (czujniki skóry na rękojeści, zapewniają, że naświetlanie będzie odbywać się tylko wtedy gdy rękojeść dobrze przylega do skóry), Funkcja zabezpieczająca kontakt z okiem (jasne pomarańczowe światło, które zmusi do mrugania, jeżeli zostanie skierowane bezpośrednio na oczy), Wykrywanie przegrzania jednostki
 • Wewnętrzne testy po Ekspertów RIO etapie produkcji (m.in. test każdego Lasera marki RIO)
 • Urządzenia do domowego użytku posiadające niezbędną certyfikację i atesty

GWARANCJA JAKOŚCI

 • Najwyższa jakość i pełne zaufanie do oryginalnej produkcji w fabryce w Anglii | Made in UK
 • Projektowanie, inżynieria, certyfikacja, produkcja w rękach Ekspertów RIO w Anglii

ŁATWA OBSŁUGA

 • Poręczne urządzenia
 • Ergonomicznie wykonane
 • Szczegółowe i przejrzyste instrukcje obsługi w języku polskim z licznymi grafikami prezentującymi sposób wykonania zabiegów, instruktażowe płyty DVD do wybranych produktów marki RIO

SKUTECZNOŚĆ

 • Skuteczność potwierdzona badaniami klinicznymi prowadzonymi przez Ekspertów RIO
 • Najnowocześniejsze i najbardziej znane technologie w zasięgu ręki o każdej porze dnia i nocy

FUNKCJONALNOŚĆ

 • Profesjonalne i znane techniki kosmetyczne przeniesione przez Ekspertów RIO do Twojego domu. Zabieg możesz wykonać samodzielnie kiedy tylko masz na to czas.