PrestaShop

Nawilżający krem z filtrem SMART DEFENCE DAILY MOISTUTRISER - SPF20, 50 ml - BeautyLab

O Produkcie

Essential Skincare

1-2 dni

283,00 zł

Nawilżający krem z filtrem Smart Defence Daily Moistutriser to innowacyjny, inteligentny krem, który działa na kilku poziomach. Po pierwsze nawilża skórę, dzięki dużej zawartości kwasu hialuronowego. Z czasem nasza skóra traci naturalną zdolność do produkcji hialuronu i produkuje go coraz mniej. Dlatego, w celu utrzymania optymalnego nawilżenia skóry, należy wybierać kosmetyki, które zawierają kwas hialuronowy.

Nawilżający krem z filtrem Beauty Lab

Krem nawilżający Smart Defence Daily Moistutriser zawiera roślinny kolagen, który działa w płytszych warstwach skóry oraz peptydy, które mają zdolność przenikania przez naskórek do skóry właściwej i tam pobudza komórki skóry do produkcji kolagenu. Świeżo powstały kolagen nadbudowuje włókna kolagenowe, co znacząco wpływa na sprężystość skóry. W warstwie rogowej naskórka znajduje się warstwa lipidowa, która chroni skórę przed wysuszeniem. Warstwa ta składa się z higroskopijnych składników, które absorbują wodę, tworząc w ten sposób płaszcz ochronny. Warstwę lipidową tworzą między innymi aminokwasy, których nie mogło zabraknąć w nawilżającym kremie z filtrem Beauty Lab.

Wolne rodniki są jednym z największych zagrożeń dla naszej skóry i całego naszego organizmu. Przyspieszają procesy starzenia, przyczyniają się do wielu chorób, w tym także nowotworowych. W walce z wolnymi rodnikami doskonale radzą sobie antyoksydanty. Najpopularniejsze przeciwutleniacze to witamina A, C i E. Należy zadbać, by nie zabrakło ich w naszej diecie oraz kosmetykach, które stosujemy na co dzień. W kremie Smart Defence Daily Moistutriser Beauty Lab antyoksydantów dostarcza hawajska roślina morska oraz roślina pustynna.

Filtr przeciwsłoneczny to bardzo ważny składników kremów na dzień. Filtr chroni skórę przed nadmierną ekspozycją na promienie słoneczne, które wysuszają skórę, a w większych dawkach niosą ryzyko zachorowania na nowotwór skóry. Dlatego z kąpieli słonecznych należy korzystać z rozsądkiem, a codziennie rano, również w pochmurne dni, skórę twarzy należy zabezpieczać filtrem UV.

SKŁADNIKI AKTYWNE:

  • Hawajska roślina morska
  • Peptydy
  • Aminokwasy
  • Roślinny kolagen
  • Roślina pustynna
  • Kwas hialuronowy
  • Filtry przeciwsłoneczne

ZASTOSOWANIE:

Krem przeznaczony jest do cery normlanej i tłustej.

DZIAŁANIE:

Krem nawilża skórę, nadaje jej sprężystości, odmładza ją i chroni przed zgubnym działaniem promieni UV.

SPOSÓB UŻYCIA:Przed użyciem kremu należy oczyścić i stonizować skórę twarzy, a następnie zastosować ujędrniające serum Beauty Lab. Krem należy stosować codziennie rano – nabierz niewielką ilość kremu na opuszki palców i kolistymi ruchami wklep kosmetyk w skórę, pomijając okolice oczu

Napisz opinię

Nawilżający krem z filtrem SMART DEFENCE DAILY MOISTUTRISER - SPF20, 50 ml - BeautyLab

Nawilżający krem z filtrem SMART DEFENCE DAILY MOISTUTRISER - SPF20, 50 ml - BeautyLab

Nawilżający krem z filtrem SPF20 Smart Defence.

Napisz opinię

Produkty powiązane