PrestaShop

BEURER Osuszacz powietrza LE 70

O Produkcie

3 lata

Nawilżacze, Oczyszczacze i Osuszacze Powietrza

1-2 dni

1 363,00 zł

Powietrze w pomieszczeniach składa się z mieszaniny gazów i zawiera zawsze określoną ilość wody (w postaci pary), która określa stopień wilgotności w pomieszczeniu. Im wyższa jest temperatura w pomieszczeniu, tym więcej wilgoci może przyjmować powietrze. Jeśli temperatura maleje, powietrze wydziela wilgoć do pomieszczenia. Tworzy się woda kondensacyjna, która może osadzać się np. na ścianach lub oknach i prowadzić do niepożądanych szkód, jak grzyb, zgnilizna, korozja lub inne szkody wynikające z wilgoci.

Aby uniknąć tych szkód, osuszacz powietrza odprowadza wilgoć z powietrza w pomieszczeniu, dzięki czemu nie może tworzyć się woda kondensacyjna na ścianach lub oknach.

Osuszacz powietrza Beurer LE 70 osusza powietrze na zasadzie kondensacyjnej. Poprzez wentylator na wlocie powietrza wilgotne powietrze w pomieszczeniu jest zasysane przez parownik i znajdujący się za nim kondensator.

Zasada kondensacyjna realizowana jest w dwóch fazach:

  1. W fazie pierwszej wilgotne powietrze w pomieszczeniu jest schładzane na zimnym parowniku do wartości poniżej temperatury rosy. Para wodna zawarta w powietrzu w pomieszczeniu osadza się jako kondensat na parowniku i wpływa do zbiornika na wodę osuszacza powietrza. Alternatywnie można też umieścić dodatkowy wąż na kondensat, tak by skondensowana woda mogła spływać bezpośrednio do odpływu (np. w umywalce).

  2. W drugiej fazie osuszone, schłodzone powietrze ponownie nagrzewane jest na kondensatorze i odprowadzane do powietrza w pomieszczeniu. W ten sposob oczyszczone, suche powietrze miesza się z powietrzem w pomieszczeniu. Poprzez ciągle cyrkulujące powietrze wilgoć jest odprowadzana z pomieszczenia.

Osuszacz powietrza LE 70 jest przeznaczony do osuszania powietrza w pomieszczeniach.

Zastosowanie osuszacza powietrza Beurer LE 70:

  • przy zbyt wysokiej wilgotność powietrza,

  • osuszanie ścian,

  • osuszanie nowych budynków,

  • zwalczanie pleśni i grzybów,

  • poprawa klimatu w pomieszczaniach

  • ochrona przedmiotów wrażliwych na wilgoć, np. mebli lub instrumentów muzycznych

Osuszacz powietrza Beurer LE 70 jest cichy, ma możliwość pracy ciągłej i dzięki wielu funkcjom łatwo go dostosować do indywiduaolnych potrzeb.

Osusza powietrze w sposób przyjazny dla Ciebie i środowiska, bez granulatow chemicznych

Zastosowanie Osuszanie powietrza, Przy zbyt wysokiej wilgotność powietrza, osuszanie ścian, osuszanie nowych budynków, zwalczanie pleśni i grzybów, poprawa klimatu w pomieszczaniach, ochrona przedmiotów wrażliwych na wilgoć, np. mebli lub instrumentów muzycznych
Zastosowana technologia Osuszanie powietrze na zasadzie kondensacyjnej
Do pomieszczeń o powierzchni Do 60 m²
Wyświetlacz LCD Podświetlany na niebiesko
Podświetlany wyświetlacz Tak
Cechy szczególne Prosty sposób demontażu elementów
Głośność Maksimum 46 dB
Wymiary 35,0 x 24,2 x 58,6 cm
Waga Ok. 13,2 kg
Moc 350 W
Kolor Biały
Zasilanie Sieciowe
W zestawie Osuszacz powietrza LE 70 + Wąż na kondensat
Gwarancja 3 lata

Napisz opinię

BEURER Osuszacz powietrza LE 70

BEURER Osuszacz powietrza LE 70

Napisz opinię