PrestaShop

BeautyLab SELF-TANNING MOUSSE KIT (2x 200 ml, 1x 150 ml)

O Produkcie

Peptide Tanning

1-2 dni

299,00 zł

Samoopalający mus do ciała

Lekki i nawilżający mus, łatwy w aplikacji, nie klejący, szybkoschnący.

Wzbogacony peptydami aktywującymi opaleniznę, zmniejszającymi pory ekstraktami z cytrusów i nawilżającymi egzotycznymi, naturalnymi składnikami aktywnymi, aby zapewnić złocistą opaleniznę bez smug i nierówności.

SPOSÓB UŻYCIA: Wmasuj obficie w oczyszczoną skórę, lekkimi okrężnymi ruchami używając załączonych rękawiczek. Upewnij się, że miejsce poddawane zabiegowi jest pokryte preparatem w całości. Pozostaw na 3-4 minuty do wyschnięcia. Dla uzyskania najlepszych rezultatów stosować po użyciu Peelingu przed opalaniem.

 

 

Peeling przed opalaniem

Obowiązkowy punkt, aby przygotować skórę do idealnej opalenizny. Ten kremowy, pieniący balsam zawierają nieszkodliwe dla wód oceanów -bez PVC- krzemionkowe drobiny otoczone miękkimi złuszczającymi skorupkami, które delikatnie ale efektywnie usuwają martwe komórki naskórka i wygładzają skórę.

Sposób użycia: Przed rozpoczęciem peptydowego opalania - stosować co 3 dni, aby rozjaśnić skórę i pozwolić na lepsze wchłanianie nawilżającego utrwalacza opalenizny aby wyrównać koloryt skóry.

SPOSÓB UŻYCIA: Nanieść mokrymi dłońmi na całe ciało, stosując okrężne ruchy, aby utworzyć łagodną pianę, koncentrując się na przesuszonych partiach ciała. Zmyć ciepłą wodą.

Nawilżający utrwalacz opalenizny

Multizadaniowy ultra nawilżający aksamitny balsam wzbogacony peptydami aktywującymi opaleniznę i bogatą mieszanką maseł i olejków z lasów tropikalnych, które odżywiają skórę, a jednocześnie stopniowo aktywują delikatną opaleniznę, której odcień nasila się podczas kolejnych aplikacji.

Używać po zastosowaniu produktów samoopalających lub po opalaniu w słońcu, aby utrzymać i przedłużyć opaleniznę.

SPOSÓB UŻYCIA: Nałożyć obficie na oczyszczoną skórę dokładnie pokrywając obszaru, na który chcemy działać. Stosować rano i wieczorem.

Napisz opinię

BeautyLab SELF-TANNING MOUSSE KIT (2x 200 ml, 1x 150 ml)

BeautyLab SELF-TANNING MOUSSE KIT (2x 200 ml, 1x 150 ml)

1.Samoopalający mus do ciała

2.Peeleng przed opalaniem

3.Nawilżający utrwalacz opalenizny.

Napisz opinię

Produkty powiązane