PrestaShop

Balsam do opalania - SELF-TANNING LOTION (3x 200 ml) - BeautyLab

O Produkcie

Peptide Tanning

1-2 dni

298,00 zł

Balsam do opalania – złocista opalenizna szybciej niż myślisz!

Marzysz o szybkiej, piękne j i bezpiecznej opaleniźnie? Możesz to osiągnąć szybciej, niż myślisz! Dzięki silnie nawilżającemu balsamowi do opalania uzyskasz piękny koloryt skóry już w 3 godziny od zastosowania. Chcesz uzyskać intensywniejszy efekt? Wystarczy, że będziesz stosować balsam do opalania systematycznie, a Twoje ciało pokryje się pięknym odcieniem brązu. Ten rewolucyjny balsam do opalania BeautyLab zapewnia skórze głębokie nawilżenie i odżywienie. Wszystko dzięki niezwykłej recepturze, która zawiera składniki odżywcze i naturalne substancje czynne, między innymi peptydy, DHA i wiele, wiele innych.

Sposób użycia balsamu do opalania?

Dla wygodniejszej aplikacji balsam do opalania dostępny jest wraz ze specjalnymi rękawiczkami do aplikacji. Pamiętaj o odpowiednim oczyszczeniu skóry, następnie nałóż kosmetyk na skórę, wmasowując go kolistymi ruchami. Balsam nakładaj równomiernie, tak by uniknąć zbyt grubej warstwy, lub ominięcia fragmentu skóry. Gdy już Twoje ciało jest w całości pokryte kosmetykiem, odczekaj 3-4 minuty do wyschnięcia. Lepsze efekty uzyskasz, gdy przed aplikacją zastosujesz peeling z serii BeautyLab.

A przed balsamem do opalania – peeling!

Chcesz, żeby Twoja opalenizna była perfekcyjna? Koniecznie przygotuj ją w odpowiedni sposób. Przed zastosowaniem balsamu do opalania, zalecamy zastosowanie kosmetyku złuszczającego. W zestawie znajdziecie balsam złuszczający o kremowej, pieniącej się konsystencji. Składnikiem specjalnym są krzemionkowe drobinki, otoczone miękkimi skorupkami. Systematyczne stosowanie peelingu zapewnia skuteczne usunięcie martwego naskórka i najlepsze wygładzenie skóry. Peeling BeautyLab jest w pełni ekologiczny i bezpieczny dla oceanów – drobinki są wolne od PVC.

Jak stosować peeling przed balsamem do opalania?

Przed rozpoczęciem stosowania balsamu do opalania, warto przez co najmniej 3 dni stosować peeling. Wyraźnie rozjaśni skórę, poprawi wchłanianie się balsamu, wyrówna koloryt skóry i pozwoli pozbyć się martwego naskórka. Stosować podobnie jak zwykły peeling. Nanieść na wilgotną skórę, masować okrężnymi ruchami, aż do wytworzenia się piany. Zmyj ciepłą wodą. Zalecamy szczególnie skupić się na suchych i szorstkich partiach ciała.

Balsam po opalaniu jest równie ważny

Nie zapomnij o prawidłowej pielęgnacji ciała po opalaniu. Zastosuj balsam peptydowy, który nie tylko utrwali opaleniznę, ale i poprawi kondycję Twojej skóry. Wyjątkowa receptura i połączenie najlepszej jakości składników aktywnych pozwoli na uzyskanie jędrnej skóry i ślicznej opalenizny. Chcesz pogłębić poziom opalenizny? Stosuj balsam systematycznie, a skóra nabierze pięknego złocistego odcienia.

Jak używać?

Na oczyszczoną skórę nałóż równomierną warstwę balsamu. Stosuj regularnie rano i wieczorem, dla uzyskania najlepszego efektu!

Napisz opinię

Balsam do opalania - SELF-TANNING LOTION (3x 200 ml) - BeautyLab

Balsam do opalania - SELF-TANNING LOTION (3x 200 ml) - BeautyLab

1.Błyskawiczny samoopalacz

2.Peeling przed opalaniem

3.Nawilżający utrwalacz opalenizny

Napisz opinię

Produkty powiązane