PrestaShop

BEURER Jonowa sauna do twarzy Pureo Ionic Hydration FC 72

O Produkcie

3 lata

Pielęgnacja Twarzy

1-2 dni

355,00 zł

Najnowocześniejsza jonowa sauna kosmetyczna do twarzy zapewniająca głębokie oczyszczenie i nawilżenie skóry. Sauna znanej i cenionej niemieckiej marki BEURER to krok w zupełnie nowy wymiar zabiegów pielęgnacyjnych w zaciszu domowym. To czysta przyjemność i pełnia komfortu terapii parowej dla skóry. Zastosowana w urządzeniu technologia jonowa dzieli cząsteczki wody na drobne molekuły, które pozwalają na otwarcie porów skóry, głębokie oczyszczenie oraz pobudzenie krążenia krwi. Skóra jest odświeżona i wygładzona. Sauna widocznie poprawia ukrwienie skóry i idealnie przygotowuje skórę do dalszych zabiegów pielęgnacyjnych między innymi takich jak maski oczyszczające lub pielęgnacyjne na twarz. Najwyższej jakości urządzenie jest niezwykle eleganckie, gustowne i łatwe w użyciu. Sauna posiada regulowaną dyszę do wytwarzania pary oraz podświetlenie trybu pracy.

Metoda zabiegu Technologia jonowa zapewniająca głębokie nawilżenie
Efekt po zabiegu Jędrniejsza skóra, Otwarcie porów skóry, Oczyszczenie z toksyn, Przygotowanie skóry do dalszych zabiegów pielęgnacyjnych takich jak maseczki, np. oczyszczające czy pielęgnacyjne, Pobudzenie krążenia krwi, Intensywne nawilżenie, Aksamitna i jedwabiście gładka skóra
Obszar zabiegu na ciele Twarz
Częstotliwość zabiegu Do 2-3 razy w tygodniu
Regulowana dysza Tak
Podświetlany przycisk włączania/wyłączania Tak
Automatyczne wyłączenie Tak, Po 15 minutach
Lampka kontrolna Tak
Pojemnik na wodę z miarką Tak
Wyjmowany zbiornik Tak, 100 ml
Praktyczny uchwyt Tak
Możliwość mycia w zmywarce Dotyczy zbiornika
Moc 260 W
Wymiary 21x12x3.5 cm
Kolor Biały
Łatwa i bezpieczna obsługa - nadaje się do użytku domowego Tak
Zasilanie Sieciowe
W zestawie Szczegółowa instrukcja obsługi w j. polskim, Miarka na wodę , 1 x urządzenie
Gwarancja 3 lata

Napisz opinię

BEURER Jonowa sauna do twarzy Pureo Ionic Hydration FC 72

BEURER Jonowa sauna do twarzy Pureo Ionic Hydration FC 72

Najnowocześniejsza jonowa sauna kosmetyczna do twarzy zapewniająca głębokie oczyszczenie i nawilżenie skóry. Dzieli cząsteczki wody na drobne molekuły, które pozwalają na otwarcie porów skóry, głębokie oczyszczenie oraz pobudzenie krążenia krwi. Skóra jest odświeżona i wygładzona. Sauna poprawia ukrwienie skóry i idealnie przygotowuje skórę do dalszych zabiegów pielęgnacyjnych.

Napisz opinię

Produkty powiązane