PrestaShop

RIO BEAUTY USB Blue Light Teeth Whitening

O Produkcie

Pielęgnacja Zębów

1-2 dni

259,00 zł

Pozbądź się przebarwień spowodowanych paleniem papierosów, piciem herbaty, kawy, czerwonego wina oraz szarzeniem zębów postępującym wraz z wiekiem.USB BLUE LIGHT TEETH WHITENING  to szybki, bezpieczny i prosty sposób na wybielanie zębów, więc z powodzeniem możesz go używać w zaciszu własnego domu.

Urządzenie zawiera specialny spray oraz  żel wybielający. Zasilane jest poprzez wejście USB. Wybielanie zębów niebieskim światłem jest idealne do codziennego użytku, a samo urządzenie jest wystarczająco małe, żeby zabrać je ze sobą wszędzie.

Technika wybielania stosowana przez stomatologów.

Specjalnie opracowany żel działa z zaawansowaną technologią Blue Light.
Idealny do usuwania przebarwień spowodowanych herbatą, kawą, czerwonym winem oraz paleniem i starzeniem.

Środki ostrożności:
Ten produkt nie jest zalecany dla dzieci w wieku poniżej 12 lat. Trzymać poza zasięgiem dzieci.
Nie połykać. Nie używać podczas leczenia ortodontycznego.
Nie zaleca się stosowania przez kobiety w ciąży.
Jeśli pacjent cierpi na jakiejkolwiek formy choroby dziąseł lub zakażenia zębów, przed użyciem tego urządzenia należy skonsultować się z lekarzem.
Podczas używania żelu wybielającego uniknąć bezpośredniego kontaktu z oczami. Jeśli żel dostanie się do oczu, przepłukać dokładnie wodą.
Nie używać więcej niż raz dziennie. Nie używaj dłużej niż 30 minut naraz.
Nie używać w przypadku zapalenia dziąseł lub owrzodzeń w jamie ustnej lub urazu jamy ustnej. W przypadku dyskomfortu należy przerwać używanie produktu i spłukać pozostały żel wodą.

Skład żelu:

-glikol propylenowy

-hydroksypropyloceluloza

-poliwinylopirolidon

-nadtlenek wodoru

Napisz opinię

 RIO BEAUTY USB Blue Light Teeth Whitening

RIO BEAUTY USB Blue Light Teeth Whitening

Białe zęby to podstawa zdrowego uśmiechu. Ładny i zdrowy uśmiech to dobre samopoczucie i pewność siebie. Z nowoczesnym zestawem USBBLUE LIGHT TEETH WHITENING osiągnięcie efektu wybielenia jest bardzo proste. Specjalna formuła żelu, który wiążąc się z niebieskim światłem, natychmiast usuwa z powierzchni zębów osad nazębny oraz różnego rodzaju przebarwienia.

Napisz opinię

Produkty powiązane