PrestaShop

Multiwitaminowy koktail rewitalizujący PBSerum MULTIVIT 4x3ml

O Produkcie

Problemy: cera tłusta

1-2 dni

541,00 zł

Podstawowym problemem skóry tłustej i mieszanej jest nadmierny łojotok, który zaburza cykl naskórkowy. Sebum zalega na skórze i utrudnia martwym komórkom oderwanie się od jej powierzchni.

W przypadku prawidłowo funkcjonującej skóry, komórki naskórka wędrują z warstwy podstawnej ku górze, tracąc po drodze jądro komórkowe ulegają rogowaceniu, by potem oderwać się od powierzchni. Proces taki trwa około miesiąca i w przypadku skóry tłustej jest zaburzony. Zalegająca na powierzchni wydzielina gruczołów łojowych, skleja komórki i utrudnia ich wymianę. W efekcie skóra ta pokryta jest zalegającą warstwą korneocytów, co widoczne jest często w postaci łuszczenia i nierównego, szarego kolorytu. Skóra tłusta potrzebuje nawilżenia, sebum wcale go nie zapewnia, a jest tylko przyczyną wszelkich problemów. Skóra taka bywa bardzo często odwodniona, ściągnięta i uwrażliwiona i jest to związane z nieprawidłowym składem sebum (za mało kwasu linolenowego).

PBSerum Renewal Multivit Complex
Multiwitaminowy koktajl rewitalizujący

Zapewni naszej skórze zastrzyk składników odżywczych, dzięki którym skóra zyska nowy, świeży blask oraz uregulowane wydzielanie sebum.

Zalecany do:  

  • Cery tłustej
  • Niewielkich podrażnienień
  • Przy tendencji do trądziku

Rezultaty:  

  • Eliminuje tłuszcz powierzchniowy
  • Zmniejszenie nierówności i plamy
  • Zapobiega zapaleniu skóry

Bardzo łatwa aplikacja bezpośrednio na skórę!

Absolutna innowacja na światowym rynku! Kosmetyki o działaniu farmaceutycznym -kosmeceutyki, które w domowym zaciszu pomogą uporać się z najbardziej doskwierającymi nam problemami natury estetycznej. Niezwykle trwałe dzięki zastosowaniu liofilizacji -produkt w zamkniętym opakowaniu może być trwały nawet 15 lat!

Napisz opinię

Multiwitaminowy koktail rewitalizujący PBSerum MULTIVIT 4x3ml

Multiwitaminowy koktail rewitalizujący PBSerum MULTIVIT 4x3ml

PBSerum Renewal Multivit Complex

Multiwitaminowy koktajl rewitalizujący

Absolutna innowacja na światowym rynku! Kosmetyki o działaniu farmaceutycznym -kosmeceutyki, które w domowym zaciuszu pomogą uporać się z najbardziej doskwierającymi nam problemami natury estetycznej. Niezwykle trwałe dzięki zastosowaniu liofilizacji -produkt w zamkniętym opakowaniu może być trwały nawet 15 lat!

Napisz opinię

Produkty powiązane