PrestaShop

Multiwitaminowy koktail rewitalizujący PBSerum MULTIVIT 4x3ml

O Produkcie

Problemy: cera tłusta

1-2 dni

541,00 zł

Nadmierny łojotok zaburza cykl naskórkowy i jest największym problemem cery tłustej i mieszanej. Sebum, które wytwarza się w nadmiernych ilościach, zalega na skórze, utrudniając martwym komórkom skóry oderwanie się od jej powierzchni.

Gdy skóra funkcjonuje prawidłowo, komórki naskórka z warstwy podstawnej wędrują ku warstwie wierzchniej. Martwe komórki skóry po drodze tracą jądro komórkowe i ulegają zrogowaceniu. Dzięki temu mogą oderwać się od powierzchni skóry, nie obciążając jej. Proces łuszczenia się naskórka trwa miesiąc.

W przypadku skóry mieszanej i tłustej jest on zaburzony. Sebum wytwarzane w nadmiernej ilości skleja komórki, co utrudnia, a w końcu i uniemożliwia wymianę komórek. W wyniku tego skórę pokrywa warstwa korneocytów (martwych komórek naskórka), na skórze widoczne jest łuszczenie oraz szary koloryt i przebarwienia skórne.

Skóra tłusta, jak każda inna, potrzebuje nawilżenia – przesuszenie skóry sprawi, że gruczoły łojotokowe będą wytwarzać jeszcze więcej sebum i problem się pogłębi. Skórze potrzebne jest także sebum, które stanowi naturalną barierę ochroną skóry. Jednak sebum powinno być produkowane w znacznie mniejszych ilościach, niż ma to miejsce w przypadku cery tłustej. Znaczący jest również skład sebum – w przypadku cery tłustej i mieszanej zawiera ono za mało kwasu linolenowego.

PBSerum Renewal Multivit Complex
Multiwitaminowy koktajl rewitalizujący

Multiwitaminowy koktajl rewitalizujący to skondensowana dawka składników odżywczych. Po jego zastosowaniu skóra jest promienna i rozświetlona. Znikają przebarwienia, szarości i widoczne oznaki zmęczenia skóry. Koktajl działa kojąco na tłustą cerę, regulując produkcję sebum oraz wpływając na jego skład.

Multiwitaminowy koktajl rewitalizujący PBSerum zalecany do:

  • Cery tłustej
  • Redukcji niewielkich podrażnień
  • Przy tendencji do trądziku

Rezultaty:

  • Redukcja tłuszczu powierzchniowego
  • Zmniejszenie plam i nierówności
  • Przeciwdziałanie zapaleniu skóry

Aplikacja multiwitaminowego koktajlu na skórę

PBSerum Reneval Multivit Complex to nowoczesny kosmeceutyk – działa na głębokie partie skóry, czyli tam, gdzie inne kosmetyki nie docierają. Kosmeceutyki pozwalają uzyskać bardzo podobne efekty do tych, którymi można się cieszyć po zabiegach w profesjonalnych gabinetach medycyny estetycznej. Aplikacja rewitalizującego koktajlu jest wyjątkowo prosta – przekonaj się sama!

Koktajl jest niezwykle trwały dzięki liofilizacji – w szczelnie zamkniętym opakowaniu ważność zachowuje do 15 lat!

Napisz opinię

Multiwitaminowy koktail rewitalizujący PBSerum MULTIVIT 4x3ml

Multiwitaminowy koktail rewitalizujący PBSerum MULTIVIT 4x3ml

PBSerum Renewal Multivit Complex

Multiwitaminowy koktajl rewitalizujący

Absolutna innowacja na światowym rynku! Kosmetyki o działaniu farmaceutycznym -kosmeceutyki, które w domowym zaciuszu pomogą uporać się z najbardziej doskwierającymi nam problemami natury estetycznej. Niezwykle trwałe dzięki zastosowaniu liofilizacji -produkt w zamkniętym opakowaniu może być trwały nawet 15 lat!

Napisz opinię

Produkty powiązane