PrestaShop

PBSerum RADIANT 4x3ml

O Produkcie

Problemy: przebarwienia skóry

1-2 dni

541,00 zł

Przebarwienia skóry to ciemniejsze, widoczne plamy o różnej wielkości oraz nieregularnym kształcie. Przebarwienia mają zróżnicowaną kolorystykę: od jasnobrunatnej przez wszystkie odcienie brązu, aż do odcieni szarości.

Przebarwienia powstają wskutek nadmiernej produkcji oraz nagromadzenia melaniny (barwnika skóry) produkowanego przez komórki zwane melanocytami. Głównymi czynnikami sprawczymi są: promieniowanie ultrafioletowe (słońce, solarium), zaburzenia hormonalne (np. ciąża, menopauza), zażywanie leków (antybiotyki, środki antykoncepcyjne), zażywanie preparatów ziołowych o właściwościach fotouczulających, stosowanie kosmetyków (głównie perfum) na odsłonięte obszary skóry, stany zapalne.

Najczęstsze z przebarwień to: plamy ciążowe (melasma,cholasma), plamy soczewicowate starcze, oparzenia słoneczne, wysypki skórne oraz piegi w miejscach gdzie wcześniej występowały zmiany trądzikowe

PBSerum Renewal vit Radiant Complex to niezwykle efektywny koktajl, który zlikwiduje wszelkie przebarwienia i niedoskonałości skóry

Zalecane do:

  • Skóry matowej
  • Skóry z powierzchniowymi przebarwieniami
  • Skóry ze stanami zapalnymi, szorstkiej

Rezultaty:

  • Ujednolicenie kolorytu skóry
  • Zapobieganie stanom zapalnym skóry
  • Rozjaśnienie skóry
  • Zmniejszenie szorstkości i widoczności plamek

Bardzo łatwa aplikacja bezpośrednio na skórę!

Absolutna innowacja na światowym rynku! Kosmetyki o działaniu farmaceutycznym -kosmeceutyki, które w domowym zaciszu pomogą uporać się z najbardziej doskwierającymi nam problemami natury estetycznej. Niezwykle trwałe dzięki zastosowaniu liofilizacji -produkt w zamkniętym opakowaniu może być trwały nawet 15 lat!

Napisz opinię

PBSerum RADIANT 4x3ml

PBSerum RADIANT 4x3ml

PBSerum Renewalvit Radiant Complex

Efektywny koktajl przeciw przebarwieniom

Absolutna innowacja na światowym rynku! Kosmetyki o działaniu farmaceutycznym -kosmeceutyki, które w domowym zaciuszu pomogą uporać się z najbardziej doskwierającymi nam problemami natury estetycznej. Niezwykle trwałe dzięki zastosowaniu liofilizacji -produkt w zamkniętym opakowaniu może być trwały nawet 15 lat!

Napisz opinię

Produkty powiązane