PrestaShop

Serum dla skóry suchej - PBSerum HYALURONIC 4x3ml

O Produkcie

Problemy: sucha i odwodniona skóra

1-2 dni

636,00 zł

Czynniki sprzyjające starzeniu się skóry twarzy można podzielić na wewnętrzne i zewnętrzne. Te pierwsze związane są przede wszystkim z ogólnymi procesami starzenia się organizmu oraz działaniem hormonów.Z kolei drugie dotyczą negatywnego wpływu promieniowania UV.

Młodzieńczą jędrność zapewniają skórze przede wszystkim włókna kolagenowe oraz elastynowe, a także kwas hialuronowy, który odpowiada również za poziom nawilżenia skóry. Wraz z wiekiem zmniejsza się produkcja wspomnianych włókien, co skutkuje pojawianiem się zmarszczek. Ponadto tkanka tłuszczowa ulega stopniowemu zanikowi, przez co skóra traci naturalną podporę i zaczyna opadać, a to objawia się zmianami w owalu twarzy. Promieniowanie UVA dodatkowo upośledza pracę fibroblastów produkujących kolagen oraz prowadzi do przesuszenia skóry i zaburzeń pracy melanocytów.

PBSerum Wrinkle Hyaluronic Complex to szybki i skuteczny koktajl odmładzający i przeciwzmarszczkowy dający niesamowite efekty w krótkim czasie

Zalecane do:

  • Skóry ze zmarszczkami
  • Skóry suchej i odwodnionej
  • Skóry cienkiej,wiotkiej

Specjalnie stworzony dla skóry wrażliwej.

Rezultaty:

  • Redukcja zmarszczek
  • Głębokie nawilżenie skóry
  • Odnowa skóry

Bardzo łatwa aplikacja bezpośrednio na skórę!

Absolutna innowacja na światowym rynku! Kosmetyki o działaniu farmaceutycznym -kosmeceutyki, które w domowym zaciszu pomogą uporać się z najbardziej doskwierającymi nam problemami natury estetycznej. Niezwykle trwałe dzięki zastosowaniu liofilizacji -produkt w zamkniętym opakowaniu może być trwały nawet 15 lat!

Oceń 
2017-07-21

zupełnie coś innego

dostałam w prezencie te kosmetyki . Bałam się co z tym zrobić bo są "strzykawki". Okazało się po przeczytaniu "instrukcji" aplikacji że produkt nakłada / wyciska się na skórę. Po pierwszym dniu już zobaczyłam efekty. Jestem bardzo zadowolona. To zupełnie coś innego niż do tej pory nakładałam na twarz. Cieszę się ze dostałam taki prezent. Wojtuś dziękuję

Napisz swoją opinię !

Napisz opinię

Serum dla skóry suchej - PBSerum HYALURONIC 4x3ml

Serum dla skóry suchej - PBSerum HYALURONIC 4x3ml

PBSerum Wrinkle Hyaluronic Complex

Szybki i skuteczny koktajl odmładzający i przeciwzmarszczkowy

Absolutna innowacja na światowym rynku! Kosmetyki o działaniu farmaceutycznym -kosmeceutyki, które w domowym zaciuszu pomogą uporać się z najbardziej doskwierającymi nam problemami natury estetycznej. Niezwykle trwałe dzięki zastosowaniu liofilizacji!

Napisz opinię

Produkty powiązane