PrestaShop

PBSerum EQUILIBRIUM 4x3ml - kosmetyki elminujące trądzik różowaty

O Produkcie

Problemy: trądzik różowaty

1-2 dni

541,00 zł

Trądzik różowaty – kosmetyki na problemy skórne

Nawyki pielęgnacyjne, dieta, ogólna kondycja organizmu, gospodarka hormonalna, wiek – to tylko niektóre z czynników, które mają wpływ na stan skóry i włosów. Z wieloma problemami możemy poradzić sobie we własnym zakresie, prowadząc zdrowy tryb życia i wprowadzając kilka zmian. Zbilansowana dieta, aktywność fizyczna oraz właściwa i systematyczna pielęgnacja skóry potrafią zdziałać cuda!

PBSerum Reneval vit Equilibrium Complex eliminuje wolne rodniki, działa przeciw oznakom starzenia, redukuje przebarwienia i działa rozjaśniająco. Polecany jest do:

  • Skóry z trądzikiem i innymi niedoskonałościami
  • Redukcji blizn
  • Redukcji trądziku różowatego

PBSerum Reneval vit Equilibrium Complex – efekty kuracji:

  • Poprawa elastyczności skóry, efekt liftingu
  • Zmniejszony rumień
  • Wygładzona cera

Serum polecane jest wszystkim, którzy walczą z niedoskonałościami skóry lub z pozostałościami po takiej walce w postaci blizn. Doskonale sprawdza się u osób z cerą tłustą, z tendencją do trądziku. Działanie przeciwzapalne łagodzi podrażnienia, skóra szybciej się regeneruje i łatwiej broni się przed szkodliwym działaniem czynników zewnętrznych.

Trądzik różowaty – kosmeceutyki skuteczną bronią w walce o zdrową skórę

Kosmeceutyki, czyli kosmetyki o działaniu farmaceutycznym to absolutna nowość na światowym rynku! Najbardziej problematyczna cera, doskonałości, których trudno się pozbyć przestają być problemem. Dzięki liofilizacji produkt do momentu otwarcia może być przechowywany nawet 15 lat.

Bardzo łatwa aplikacja bezpośrednio na skórę i doskonałe efekty bezpiecznej kuracji, którą każda z nas może przeprowadzić w domu to najlepsza metoda walki z trądzikiem różowatym – zamów zestaw kosmeceutyków i przekonaj się na własnej skórze!

Napisz opinię

PBSerum EQUILIBRIUM 4x3ml - kosmetyki elminujące trądzik różowaty

PBSerum EQUILIBRIUM 4x3ml - kosmetyki elminujące trądzik różowaty

PBSerum Renewal vit Equilibrium Complex

Koktajl rozjaśniający, przeciwdziałający oznakom starzenia się skóry oraz eliminujący wolne rodniki i przebarwienia oraz trądzik różowaty.

Absolutna innowacja na światowym rynku! Kosmetyki o działaniu farmaceutycznym -kosmeceutyki, które w domowym zaciuszu pomogą uporać się z najbardziej doskwierającymi nam problemami natury estetycznej.

Napisz opinię

Produkty powiązane