PrestaShop
Wyprzedaż!

Łagodzące serum VIVDERMA 30 ml

O Produkcie

SERUM

182,00 zł

Progresywne serum do skóry, które redukuje zmarszczki i napięcia skóry wywołane przez neuroprzekaźnikowy kompleks SNARE. Zmarszczki mimiczne powstają w wyniku powtarzającego się ruchu, który powoduje stałe napięcie skóry, czyli: marszczenie brwi, uśmiechanie się, a nawet sposób w jaki śpimy. Serum kontroluje strukturę i jędrność, elastyczność i napięcie mięśniowe. Preparat wykorzystuje generowanie oktapeptydu, który pomaga zredukować zmarszczki oraz linie mimiczne za pomocą wprowadzenia kompleksu SNARE.


Odpowiedni dla:
Wszystkich typów skóry. Rozprowadzić na czystej skórze, na dzień i na noc, przed zaaplikowaniem kremu nawilżającego.

Pojemność 30 ml

Kluczowe składniki:

  • DERMAHEALTH BSC
  • SNAP-8 –Redukuje pojawianie się zmarszczek poprzez chwilowe zakłócanie komunikacji komórkowej, która stymuluje napięcie mięśni twarzy.
  • Sculptessence–Chroni kolagen, stymuluje syntezę GAG aby utrzymać wilgotność skóry i wspomóc ją, co skutkuje bardziej napiętą, jędrną i elastyczną skórą.


Leczenie kliniczne
Natychmiastowe, krótko i długoterminowe środki, umożliwiające skórze odzyskanie oraz podtrzymanie optymalnego stanu zdrowia.
Linia lekkich, natychmiastowo wchłaniających się serum, współpracujących z bazowymi produktami do pielęgnacji skóry, intensywnie leczących konkretne problemy skórne. Wzbogacone aktywnymi czynnikami pomagają poprawić, wzmocnić, wymodelować, ukształtować oraz stonować twoją cerę. Stosowane na dzień i na noc, pomogą skorygować niedoskonałości wskutek czego skóra stanie się zdrowsza, młodsza i bardziej promienna.
„Całodobowe rozwiązania pozwalające na uzyskanie promiennej, młodzieńczej cery. Nasza specjalistyczna linia „Leczenie kliniczne” zostały utworzone, dzięki korzystaniu z najbardziej innowacyjnych składników będących częścią lekkich, natychmiastowo wchłaniających się formuł.”

Nasz ekskluzywny produkt DERMAHEALTH BiomimeticSkin Complex™(DermahealthBSC™), to koktajl składający się z nowatorskich składników. Drobne warstwy o budowie i strukturze płytkowej, to formuły, które naśladują warunki biologiczne zdrowej skóry, zapewniając optymalne wchłanianie się produktu oraz dostarczanie aktywnego składnika dla każdej warstwy naszej skóry. Inteligentny kompleks skórny zapewnia ochronę przed szkodliwym działaniem naszego codziennego stylu życia, a także otaczającego nas środowiska, promując w ten sposób pozytywny wpływ na skórę oraz rozwiązania przeciw jej starzeniu się.

DERMAHEALTH BSC : kompleks 5 kluczowych składników:

  • BimiolBSC: system płytkowy, który szybko regeneruje warstwę lipidową (błony komórkowe) na zewnątrz skóry
  • Moist24: oferujący 24 –godzinne nawilżenie
  • Revinage: Bioretinol, który poprawia strukturę i odcień skóry
  • Grant X: krem błyskawicznie redukujący zmarszczki, utworzony poprzez połączenie ze sobą botanicznych związków GABA z technologią łagodnego skupienia
  • Witamina C Lipodisq: Super ochrona antyoksydacyjna i synteza kolagenowa.


Oprócz DermahealthBSC, Vivderma korzysta z 80 aktywnych składników, które są nowością na rynku. Jako praktyk, dermatolog, Dr Hadistosuje w produktach VIvdermaskładniki, które mają najwyższą liczbę aktywnych właściwości, dzięki którym, efekty kuracji i pielęgnacji skóry są natychmiastowe.

Napisz opinię

Łagodzące serum VIVDERMA 30 ml

Łagodzące serum VIVDERMA 30 ml

Napisz opinię