PrestaShop
Wyprzedaż!

System odnowy komórkowej VIVDERMA 4x7 ml

O Produkcie

SERUM

539,00 zł

Przyspieszone przeciwdziałanie starzeniu się skóry
Zabieg inspirowany klinicznie -cztery tygodnie intensywnego stosowania skoncentrowanego retinolu w celu poprawienia wyglądu starzejącej się skóry. Poprzez przyspieszenie wzrostu komórek, na powierzchnię skóry dostają się coraz to młodsze, przez co skóra staje się bardziej jędrna i wygładzona, a zmarszczki zdecydowanie wypłycają się. Codzienny zabieg przyczynia się do zwiększenia produkcji kolagenu, a zatem poprawy struktury skóry i owalu twarzy. Sposób leczenia pomaga również zmniejszyć pojawianie się plam starczych, obszarów pigmentacji jak i pozwala zwalczyć wypryski skórne.

Tydzień po tygodniu, koncentracja retinolu jest stopniowo zwiększana gdy skóra zostanie już wyleczona.

 • Tydzień 1 - 10% retinolu,
 • Tydzień 2 - 20% retinolu,
 • Tydzień 3 - 30% retinolu,
 • Tydzień 4 - 40% retinolu,

Odpowiedni dla:
Wszystkie typy skóry. Rozprowadzić wieczorem dwie krople preparatu na czystą, osuszoną skórę, a następnie zaaplikować krem nawilżający. Ze względu na intensywność leczenia, kurację zaleca się powtórzyć maksymalnie4 razy w roku, w zależności od potrzeb skóry. Unikać ekspozycji na słońcu.
UWAGA: Jeśli produkt dostanie się do oczu, wypłukać ciepłą wodą. Łagodne mrowienie, lekkie podrażnienie lub zaczerwienienie skóry jest naturalnym objawem. Jednakże, jeśli dyskomfort utrzymuje się dłużej, należy zaprzestać kontynuacji leczenia. Podczas kuracji zawsze należy stosować ochronę przeciwsłoneczną w celu ochrony nowych, odradzających się komórek skóry, które docierają na powierzchnię. Unikać stosowania w czasie ciąży.

Kluczowe składniki:

 • DERMAHEALTH BSC
 • RetinalLipodisq–Zmniejsza zmarszczki, celuje w pigmentację skóry, poprawia odnowę komórek skóry i wspomaga produkcję kolagenu.
 • PhytoCellTenArgan–Stymulator komórek macierzystych naskórka
 • Ekstrakt z czynnych drożdży –Uśmierza, redukując zapalenia i podrażnienia.

Pojemność 4 x 7 ml


Nasz ekskluzywny produkt DERMAHEALTH BiomimeticSkin Complex™(DermahealthBSC™), to koktajl składający się z nowatorskich składników. Drobne warstwy o budowie i strukturze płytkowej, to formuły, które naśladują warunki biologiczne zdrowej skóry, zapewniając optymalne wchłanianie się produktu oraz dostarczanie aktywnego składnika dla każdej warstwy naszej skóry. Inteligentny kompleks skórny zapewnia ochronę przed szkodliwym działaniem naszego codziennego stylu życia, a także otaczającego nas środowiska, promując w ten sposób pozytywny wpływ na skórę oraz rozwiązania przeciw jej starzeniu się.

DERMAHEALTH BSC : kompleks 5 kluczowych składników:

 • BimiolBSC: system płytkowy, który szybko regeneruje warstwę lipidową (błony komórkowe) na zewnątrz skóry
 • Moist24: oferujący 24 –godzinne nawilżenie
 • Revinage: Bioretinol, który poprawia strukturę i odcień skóry
 • Grant X: krem błyskawicznie redukujący zmarszczki, utworzony poprzez połączenie ze sobą botanicznych związków GABA z technologią łagodnego skupienia
 • Witamina C Lipodisq: Super ochrona antyoksydacyjna i synteza kolagenowa.


Oprócz DermahealthBSC, Vivderma korzysta z 80 aktywnych składników, które są nowością na rynku. Jako praktyk, dermatolog, Dr Hadistosuje w produktach VIvdermaskładniki, które mają najwyższą liczbę aktywnych właściwości, dzięki którym, efekty kuracji i pielęgnacji skóry są natychmiastowe.

Napisz opinię

System odnowy komórkowej VIVDERMA 4x7 ml

System odnowy komórkowej VIVDERMA 4x7 ml

Napisz opinię