PrestaShop

EASY CLEAN HX6511/50

O Produkcie

2 lata

Szczoteczki do Zębów

304,19 zł

 Szczoteczki soniczne Sonicare® to najnowsze rozwiązanie w dziedzinie higieny jamy ustnej. Technologia zastosowana w szczoteczkach spełnia cechy idealnej szczoteczki do zębów, ponieważ zapewnia skuteczne oczyszczenie powierzchni zęba i przestrzeni niedostępnych dla konwencjonalnych szczoteczek.

 
W szczoteczce do zębów SONICARE® zastosowano opatentowaną technologię DFA (Dynamic Fluid Action), która umożliwia połączenie niezwykle szybkich ruchów włókien (o częstotliwości dźwiękowej) z jednoczesnym szerokim zakresem ruchów wymiatających. Dzięki temu szczotka dźwiękowa Sonicare® jest bardzo skuteczna w oczyszczaniu powierzchni między zębowych, kieszeni dziąsłowej oraz okolicy pod dziąsłowej, a także zachyłków w obrębie aparatów ortodontycznych, stałych oraz w usuwaniu przebarwień, płytki nazębnej, biofilmu.
 
Ponadto, na podstawie przeprowadzonych badań, stomatolodzy na całym świecie uznali Sonicare® za złoty standard w higienie jamy ustnej, zwłaszcza u osób noszących implanty oraz aparaty ortodontyczne. Co więcej, większość profesjonalistów uważa stosowanie szczoteczki Sonicare® za gwarancję powodzenia leczenia implantologicznego oraz ortodontycznego.
 
 
Opis szczoteczki:
 
model wyposażony w technologię z wysokiej półki w przystępnej cenie
zaawansowana technologia ultradźwiękowa Sonicare pozwala dbać o higienę jamy ustnej lepiej niż przeciętne szczoteczki lub poprzednicy, czyli Sonicare Essence//CleanCare
SmarTimer, dzięki któremu szczoteczka wyłącza się automatycznie po upływie 2 minut
Quadpacer - Zęby podzielone są na cztery strefy. Przednia górna i tylna górna oraz przednia dolna i tylna dolna. Co 30 sekund pojawia się sygnał tzw.interwał, który informuje Cię o powinności przejścia do mycia następnej strefy.
po pełnym naładowaniu wystarcza na 41-krotne szczotkowanie po 2 minuty każde, a nawet - wg informacji producenta - może służyć przez 3 tygodnie przy korzystaniu ze sczoteczki dwa razy dziennie
System EasyStart - Ułatwia przyzwyczajenie się do FlexCare poprzez stopniowe dochodzenie do pełnej mocy szczoteczki przez pierwsze 14 dni korzystania.
wskaźnik naładowania baterii
Właściwości wybielające: W przeciągu dwóch tygodni można zaobserwować poprawę koloru twoich zębów ( o dwa odcienie!)
kompatybilna z końcówkami ProResults, DiamondClean, HydroClean oraz Sensitive
posiada ergonomiczny, antypoślizgowy uchwyt
 
Główki szczoteczki 1 ProResults - standardowa
Uchwyt 1 EasyClean
Kolor Biały
Ładowarka 1
Bateria Możliwość powtórnego ładowania
Akumulator / Bateria Wskaźnik informuje o stanie naładowania akumulatora, Litowo-jonowy
Podświetlany wyświetlacz Nie
Stan naładowania akumulatora Tak
Czujnik nacisku wł./wył. Nie
Zegar Smartimer, Quadpacer
Dezynfektor UV Nie
Tryby Czyszczenie: Wyjątkowa czystość codziennie
Zasilanie Sieciowe, Akumulatorem
Gwarancja 2 lata

Napisz opinię

EASY CLEAN HX6511/50

EASY CLEAN HX6511/50

Napisz opinię