Clean Air Optima

eRaty Santander Consumer Bank

Clean Air Optima

Clean Air Optima Jest 23 produktów.

Clean Air optima produkuje nawilżacz powietrza, oczyszczacz z nawilażaczam i jonizatorem, osuszacz z oczyszczaczem powietrza, osuszacz z oczyszczaczem i jonizator powietrza, wiatrak z jonizatorem.

Grupa CleanAir Optima istnieje dzięki zadowolonym klientom. Deklarowanym celem jest najwyższe Zadowolenie Klienta. Produkty CAO są certyfikowane zgodnie z ich przeznaczeniem. W tym celu CAO stale monitoruje jakość produktów, analizuje problemy klientów i rekomenduje odpowiednie rozwiązania. CAO oferuje wysokiej jakości obsługę : klienci otrzymują fachową poradę przed i po zakupie produktów.

Jakość powietrza, którym oddychamy ma duży wpływ na nasze samopoczucie. Im mniej alergenów, mikroorganizmów i zanieczyszczeń chemicznych wdychamy, tym mniejsze ryzyko zachorowania. Ze względu na rosnące zanieczyszczenie drobnym pyłem i zanieczyszczeniami, czyste powietrze nie może być już dłużej uważane za rzecz oczywistą. Jakość powietrza znacznie spadła w ostatnich latach. Bakterie, wirusy, roztocze, grzyby, drobny pyłek i pyłki rozprzestrzeniają się bez przeszkód w każdym pomieszczeniu. Wiele substancji, które powstają podczas ogrzewania lub gotowania, zanieczyszczenia z materiałów budowlanych, dywanów, mebli, chemii gospodarczej lub znany problem dymu tytoniowego może powodować zaburzenia zdrowotne. Dlatego też jest wystarczająco dużo powodów, aby zwrócić większą uwagę na jakość powietrza w pomieszczeniach.

Widok:

Pokazuje 1 - 23 z 23 elementów
Pokazuje 1 - 23 z 23 elementów