KM 3300 KOMBO

KM 3300

PIEKARNIKI

Produkt dostępny

KM 3300 kuchenka z funkcją piekarnika

1 473,00 zł brutto


KM 3300 KOMBO

KM 3300 KOMBO

Akceptuję zasady polityki prywatności  

Opis

Firma Rommelsbacher  została założona w 1928 roku w centrum miasta Dinkelsbühl w Niemczech.

Ten rodzinny biznes jest prowadzony już w trzecim pokoleniu .

Marka Rommelsbacher jest liderem na rynku Niemieckim w kategorii małego AGD.

Każdego roku marka poszerza swoja ofertę o nowości. Wprowadza do ofety innowacyjne produkty np. takie jak "Perełkownica" czy urządzenia do robienia sera.

Oferta jest niezwykle szeroka i bogata. Każdy znajdzie dla siebie idealny produkt. Firma stale poszerza swoją wiedzę specjalistyczną, aby dostarczać klientom innowacyjne produkty, które ułatwią nam codzienne życie !

Gotowanie, pieczenie, zapiekanie, grillowanie i wiele więcej - mała kuchnia z naszej serii "ÖKO" wprowadza zabawę w gotowanie do każdej kuchni. Czy to w mieszkaniach  studenckich, czy w biurach i domach letniskowych - jego elegancki front z lustrzanego szkła sprawia, że wszędzie stanowi on wizualną atrakcję. Przekonuje również w dłuższej perspektywie dzięki wysokiej funkcjonalności i szerokiemu zakresowi możliwych zastosowań. Ta mała kuchnia jest szczególnie wydajna i ekonomiczna w eksploatacji (nawet do 50 % w porównaniu z konwencjonalnymi piekarnikami do zabudowy!), a tym samym przyczynia się do bardziej zrównoważonego rozwoju gospodarstwa domowego. Dania i potrawy  można przygotować na 2 solidnych płytach grzejnych z regulacją mocy. Piekarnik z różnymi funkcjami (m.in. konwekcja) i płynną regulacją temperatury nagrzewa się bardzo szybko i jest idealny do przygotowywania pieczeni, zapiekanek i ciast. Dzięki zestawowi rotisserie można w domu grillować także piec z użyciem rożna. Późniejsze czyszczenie jest tak łatwe, jak to tylko możliwe, ponieważ komora pieczenia jest pokryta powłoką nieprzywierającą, a kompaktowe wnętrze jest łatwo dostępne. Przemyślana technologia, energooszczędna konstrukcja, praktyczne akcesoria i atrakcyjny design czynią z tej małej kuchenki wielofunkcyjną wyspę kuchenną, która szybko stanie się niezbędna w każdym domu.

Dane techniczne:

Kolor produktu:                      czarny/srebrny
Moc:                                       
230 V 3250 W
Waga przedmiotu:                 
12,55 kg
Wymiary:                               
(W/D/H) 50,40 x 41,00 x 34,90 cm
Pojemność:                            
30 litrów
Tryby ogrzewania:                
ogrzewanie górne/dolne, ogrzewanie górne,ogrzewanie górne/dolne                                                   z  konwekcją,
                                               ogrzewanie górne z konwekcją, ogrzewanie dolne z konwekcją
Bezstopniowa regulacja temperatury     
Rodzaj płyty grzewczej:         
Żeliwna płyta grzewcza
Powierzchnia do gotowania:  
2 strefy grzewcze: O 180 mm, 1000 W / O 145 mm, 750 W
Cechy szczególne:                  
Lustrzany front

Jesteśmy Wyłącznym dystrybutorem w Polsce znanych na świecie marek takich jak: Rio Beauty, Swan, Swan Eureka, Steba, Clean Air Optima, Wilfa, PBSerum, BeautyLab, Vivderma, ION Sei oraz Medisana.

Celem naszej firmy jest zbudowanie zaufania naszych klientów i zapewnienie satysfakcji ze świadczonych usług zgodnie z ich oczekiwaniami. Zapraszamy do współpracy i życzymy udanych zakupów.

Napisz opinię

KM 3300 KOMBO

KM 3300 KOMBO

KM 3300 kuchenka z funkcją piekarnika

Produkty powiązane