PBSerum

eRaty Santander Consumer Bank

PBSerum

PBSerum Jest 2 produktów.

Cellulit to problem wielu z nas – bez względu na wiek, wagę, styl życia. Często uzależniony jest od naszej genetyki, a w połączeniu z chemią w jedzeniu, powietrzu i wodzie, może stać się wyjątkowo odporny na nasze codzienne zabiegi antycellulitowe.

Całe szczęście w tej nierównej walce nie zostajemy same. Z pomocą przychodzą nam kosmeceutyki o wyjątkowo silnym działaniom. Stosowane jak kosmetyki działają jak leki dzięki starannie dobranej formule każdego produktu. Specjaliści w laboratoriach PBSerum łączą siłę składników i dobierają je do potrzeb najbardziej wymagającej skóry. W tym przypadku, podejmując walkę z cellulitem, stworzyli preparaty, które skutecznie radzą sobie z cellulitem tłuszczowym i wodnym.

Antycellulitowy żel PBSerum – koniec z cellulitem!

Do wyboru mamy produkty, które przeznaczone są do walki z różnymi rodzajami cellulitu. Cellulit wodny dotyka osoby w różnym wieku, prowadzące różny styl życia – również wysportowane modelki i aktorki. Dlatego walka z tym rodzajem cellulitu wydaje się być trudniejsza, niż walka z wiatrakami. Antycellulitowy żel PBSerum Power doskonale radzi sobie z cellulitem wodnym, który trudniej zwalczyć domowymi sposobami. Wodny cellulit to nie tylko problem estetyczny – od tłuszczowego różni się między innymi tym, że jest bolesny. Im szybciej podejmiemy skuteczną walkę z bolesnymi grudkami pod skórą, tym szybciej odetchniemy z ulgą i będziemy cieszyć gładką skórą bez fałdek.

W tej kategorii znajdziemy także kosmetyki przeznaczone do walki z różnymi problemami skóry. Serum do skóry suchej w połączeniu z kuracją przeciwzmarszczkową sprawią, że nasza skóra szybko odzyska witalność, będzie jędrna, napięta i odpowiednio nawilżona. Dostępne są także: kuracja przeciwtrądzikowa, serum do skóry tłustej i mieszanej, kuracja do cery zmęczonej czy koktajle rewitalizujące.

W naszym sklepie znajdziemy profesjonalne kosmetyki do pielęgnacji skóry twarzy i całego ciała. Kosmeceutyki PBSerum polecamy wszystkim, którym zależy na szybkiej poprawie stanu skóry oraz na długotrwałym efekcie. Stosowanie kosmeceutyków to prawdziwa przyjemność – dzięki idealnej konsystencji i wygodnym opakowaniom aplikacja kosmetyków jest niezwykle łatwa. Systematycznie pielęgnujmy nasze ciało, a będziemy cieszyć się gładką, jędrną i promienną skórą.

Widok:

Pokazuje 1 - 2 z 2 elementów
Pokazuje 1 - 2 z 2 elementów