OCZYSZCZACZE POWIETRZA

eRaty Santander Consumer Bank

OCZYSZCZACZE POWIETRZA Jest 17 produktów.

Większość naszego życia spędzamy w zamkniętych pomieszczeniach. To całkowicie naturalne, że na meblach, podłogach oraz tekstyliach osiadają pyłki, kurz, sierść naszych pupili czy bakterie i wirusy. Wszystkie te alergeny są także obecne w powietrzu, którym oddychamy - stąd często pojawiają się u nas uczulenia, podrażnione śluzówki, jama nosowa, gardło oraz oczy. Nie bez znaczenia pozostaje też niedostateczna wilgotność powietrza.

Istnieje jednak skuteczny sposób na to, aby zminimalizować ilość alergenów w naszych domach. Mowa tu o urządzeniach takich, jak oczyszczacze powietrza holenderskiej firmy Clean Air Optima - które dziś wyposażone są w rozmaite, dodatkowe funkcje: jonizację, filtrowanie i wiele innych. W naszym sklepie internetowym znajdziesz najnowocześniejsze modele oczyszczaczy i nawilżaczy Clean Air Optima w konkurencyjnych cenach.

Praktyczne rozwiązanie dla domu oraz biura!

Relaks w domowym zaciszu bądź efektywne wykonywanie służbowych obowiązków w miejscu pracy wymagają odpowiednich warunków. Każdy z nas może pochwalić się lepszym samopoczuciem, gdy oddycha świeżym, odpowiednio nawilżonym powietrzem.

Widok:

Pokazuje 1 - 17 z 17 elementów
Pokazuje 1 - 17 z 17 elementów

Beauty Planet jest najlepszym miejscem, w którym kupisz sprawdzone oczyszczacze z jonizatorami i nawilżaczami od czołowych producentów - Clean Air Optima czy Steba. Jeśli chcesz zadbać o lepszy komfort w domu lub biurze – to rozwiązanie dedykowane właśnie dla Ciebie.

Dlaczego warto zadbać o jakość powietrza w pomieszczeniach?

W sezonie nasilonego pylenia roślin wiele osób boryka się z nawracającymi alergiami górnych dróg oddechowych. Aby ograniczyć ilość wdychanych pyłków, kurzu, chemikaliów, gazów oraz unoszącej się sierści – warto zainwestować w urządzenia marki Clean Air Optima - oczyszczacze i nawilżacze powietrza z filtrami wodnymi oraz opcją jonizacji, a także rzadko spotykanym filtrem fotokatalitycznym.

To skuteczne rozwiązanie problemu wiecznie podrażnionych śluzówek jamy nosowej i gardła w wyniku niedostatecznie nawilżonego i zdominowanego przez alergeny powietrza. Wielowarstwowe systemy filtrów stosowane w najnowszych modelach oczyszczaczy z jonizatorami Clean Air Optima skutecznie niwelują drażniące cząsteczki, dzięki czemu osoby przebywające w pomieszczeniu mogą cieszyć się wysokim komfortem oddychania.

Clean Air Optima - komfort oddychania przez cały rok

Nie tylko w sezonie wiosenno-letnim jesteśmy narażeni na podrażnienia śluzówek w związku z zanieczyszczonym powietrzem. Również jesienią oraz zimą, czyli w okresie, kiedy ogrzewamy swoje domy i biura, warto zadbać o odpowiednią wilgotność i komfort oddychania.

Proponujemy oczyszczacze powietrza z nawilżaczami i jonizatorami marki Clean Air Optima – multifunkcyjne urządzenia, które zadba o wygodę Twoją, Twoich bliskich oraz pracowników. Technologia ta nie jest przeznaczona jedynie do stosowania sezonowo - może przynosić korzyści przez okrągły rok.

W okresie grzewczym jakość powietrza wewnątrz pomieszczenia również może ulec pogorszeniu. Ma to związek przede wszystkim z wysokimi temperaturami wysuszonym powietrzem, a przez to unoszącymi się pyłkami i kurzem, które narażają nasze błony śluzowe na dyskomfort. Nawilżacze Clean Air Optima są zalecane do pomieszczeń, w których wilgotność wynosi mniej niż 40%. (zalecana wilgotność powietrza to 40 -60 %)

Smog i spaliny – jak poradzić sobie z nimi w domowych warunkach?

Wiele jest korzyści płynących z mieszkania w dużych miastach – ale istnieją też pewne niedogodności, z którymi musimy radzić sobie na co dzień.

Faktem jest, iż większe skupiska ludności niosą zwiększony problem smogu, który jest znacznie bardziej dokuczliwy, niż na obszarach mniej zaludnionych. Wszechobecne kominy, wzmożony ruch samochodowy oraz obiekty przemysłowe przyczyniają się do zanieczyszczania powietrza, którym oddychamy - również wewnątrz pomieszczeń.

Wszystkie szkodliwe cząsteczki z zewnątrz przedostają się do środka poprzez okna, balkony oraz wentylację. Oczyszczacze Clean Air Optima, zwłaszcza modele z jonizatorami, szczególnie dobrze sprawdzają się wśród mieszkańców obszarów przemysłowych oraz osób, których domy znajdują się w okolicy ruchliwych ulic i sprawiają, że czujemy się tak jakbyśmy oddychali górskim lub nadmorskim powietrzem lub chociażby takim jakie jest bezpośrednio po burzy.

Oczyszczacze i nawilżacze Clean Air Optima w pokojach dziecięcych

Mali alergicy są szczególnie wyczuleni na warunki panujące wewnątrz pomieszczeń. Podrażnione śluzówki nosa oraz gardła to częsta konsekwencja zbyt suchego powietrza, w którym za sprawą jonów dodatnich unosi się kurz oraz inne alergeny. Należy pamiętać o tym, iż nieodpowiednia wilgotność oraz zbyt wysokie stężenie drażniących pyłków mogą powodować obniżenie odporności organizmu. Nie bez znaczenia dla naszych dzieci są pomieszczenia w ktorych przebywają przez wiele godzin, a mianowicie sal przedszkolnych i szkolnych. Skupisko dzieci jest świetnym miejscem do rozprzestrzeniania się różnych infekcji. Warto zwrócić uwagę na oczyszczacze Clean Air Optima aby w dużej mierze ograniczyć rozprzestrzenianie się chorobotwórczych mikrobów a mianowicie bakterii i wirusów, i aby nasze dzieci w pełni mogły korzystać z tak pięknego okresu życia jakim jest DZIECIŃSTWO. I tu apel do rodziców – zadbajmy o zdrowie naszych pociech, ograniczmy dostęp do tego co szkodzi a dajmy radość, uśmiech i bezpieczną zabawę.

Nasz sklep internetowy jest miejscem, w którym nawet najbardziej wymagający odbiorcy znajdą urządzenia odpowiadające ich oczekiwaniom. W sprzedaży posiadamy m.in. oczyszczacz powietrza Clean Air Optima, wyposażony w nawilżacz, jonizator oraz multum filtrów, które mogą pomóc w wyeliminowaniu szkodliwego wpływu kurzu, sierści zwierzęcej, gazów, chemikaliów oraz pyłków na drogi oddechowe.

Jak wybrać odpowiednie oczyszczacze powietrza z jonizatorem?

Jonizatory wbudowane w oczyszczacze Clean Air Optima produkują jony ujemne - neutralizujące jony dodatnie, które przyciagają wszelkie zanieczyszczenia – kurz, sierść, bakterie i zarazki. To właśnie dzięki nim możemy zaobserwować alergeny unoszące się w powietrzu. Rozwiązaniem, są jony ujemne, umożliwiają “opadanie” lotnych cząsteczek kurzu, roztoczy na podłogę - co zmniejsza ryzyko, że dostaną się one do Twoich dróg oddechowych czy podrażnią oczy.

Dobór odpowiedniego oczyszczacza/nawilżacza Clean Air Optima powinien być poprzedzony dokładnym zapoznaniem się z treścią opisu produktu oraz konsultacjami ze sprzedawcą. To ważna kwestia, albowiem mniejsze urządzenia marki Clean Air Optima mogą nie być wystarczająco wydajne w dużych, otwartych przestrzeniach, np. w salonach, biurach lub urzędach. W przypadku osób, które borykają się z różnego rodzaju alergiami, warto upewnić się, czy wybrany sprzęt jest wyposażony w funkcję nawilżania oraz pożądane filtry - np. z węglem aktywowanym, który skutecznie eliminuje dym, chemikalia czy zapobiega rozwojowi pleśni.

Aby zapewnić sobie oraz domownikom bądź pracownikom lepsze warunki, warto wyposażyć przestrzeń w funkcjonalne i nowoczesne oczyszczacze powietrza z jonizatorem. Urządzenia marki Clean Air Optima odfiltrują alergeny, w znacznym stopniu wykluczając ich drażniący wpływ na drogi oddechowe.