Swan

eRaty Santander Consumer Bank

Swan

Swan Jest 65 produktów.

Dzięki swemu silnemu brytyjskiemu dziedzictwu sięgającemu 1920 roku, Swan rozumie, że kuchnia jest centrum działalności i integralną częścią życia domowego.

To w kuchni przygotowywane są pyszne posiłki i wspomnienia tworzone są przy filiżance herbaty i kawałku ciasta. Pasją firmy Swan jest urzeczywistnianie marzeń o modnych kuchniach dla naszych klientów, oferując kultowe kolekcje naczyń kuchennych i urządzeń o stylowym wyglądzie i wyjątkowej wydajności.

W 1933 roku Swan jako pierwszy opracował elektryczny element grzewczy, który można było zanurzyć w wodzie, to doprowadziło do powstania serii czajników Swan, które mogły zagotować nawet sześć litrów wody w nieco ponad dziewięć minut - ładnie jak na tamte czasy! Obecnie gotowanie wody w czajniku Swan zajmuje około dwóch minut.

Oferta dla klientów, którzy chcą wyrazić swoją stylistykę w kuchni, Swan Retro to seria dużych i małych urządzeń oraz pięknych nowych akcesoriów kuchennych i naczyń kuchennych, które czerpią ze stylowego uroku vintage nawiązującego do lat 50. XX wieku.

Idealna zarówno dla nowoczesnych, jak i tradycyjnych smaków, kolekcja jest dostępna w wielu ekscytujących kolorach, w tym błękitnym, delikatnej zieleni, bogatej czerwieni, tradycyjnej kremowej i współczesnej czerni.

Aby uzyskać maksymalny efekt, wybierz urządzenia i naczynia kuchenne w tym samym kolorze lub wymieszaj kolory uzupełniające, takie jak niebieski i kremowy, aby uzyskać bardziej subtelny efekt.

Swan jest dumny, że każdy produkt został opracowany i zaprojektowany w siedzibie głównej w Wielkiej Brytanii, przy wsparciu 160 silnego zespołu wsparcia, w tym projektantów wewnętrznych, zespołu obsługi klienta i kontroli jakości.

Widok:

Pokazuje 1 - 65 z 65 elementów
Pokazuje 1 - 65 z 65 elementów