NAWILŻACZ POWIETRZA

eRaty Santander Consumer Bank

NAWILŻACZ POWIETRZA Jest 12 produktów.

Nowoczesny nawilżacz chroniący przed suchym powietrzem wewnątrz pomieszczeń

Ultradźwiękowy nawilżacz Clean Air Optima z funkcją mgiełki jest wyposażony w jonizator, pracuje cicho i energooszczędnie. Zapewnia optymalną wilgotność powietrza dla zdrowej i świeżej jakości powietrza w pomieszczeniach

Przy użyciu techniki ultradźwiękowej woda jest rozpylana w postaci mikroskopijnej mgiełki w powietrzu. W ten sposób pomieszczenia są odpowiednio nawilżane.

Poprzez nawilżanie, oczyszczanie powietrza i jonizację, suche powietrze wewnątrz pomieszczeń może być wyeliminowane. Świeże i optymalnie nawilżone powietrze wewnątrz pomieszczeń zapobiega podrażnieniom dróg oddechowych, objawom alergii i suchej skóry. Twoja skóra będzie chroniona i odpowiednio nawilżona.

Większość współczesnych ludzi spędza większość czasu w zamkniętych pomieszczeniach. Badania naukowe wykazały, że prawie 90% naszego czasu spędzamy w pomieszczeniach zamkniętych. Powinno to być wystarczającym powodem do zwrócenia większej uwagi na względną wilgotność powietrza i jakość powietrza w pomieszczeniach.

Szczególnie w okresach o niskiej wilgotności powietrza, jak np. w okresie grzewczym w zimie i w miesiącach letnich, wilgotność w pomieszczeniach zamkniętych spada.

Niska wilgotność w pomieszczeniach mieszkalnych i roboczych powinna mieścić się w zakresie 50-55% wilgotności względnej powietrza. Jeśli jest niższa, wpływa negatywnie na samopoczucie ludzi i zwierząt. Bardzo uporczywie suche powietrze wewnątrz pomieszczeń może powodować choroby. Odwodnienie może być również bardzo szkodliwe dla mebli, parkietów, podłóg, antyków i roślin. Cichy, energooszczędny i pięknie zaprojektowany, ultradźwiękowy nawilżacz Clean Air Optima z jonizatorem nadaje się do stosowania w pomieszczeniach takich jak salon, sypialnia, przedszkole, biuro, sala wystawowa, sala konferencyjna, gabinet zabiegowy, poczekalnia itp.

Szczególnie w suchych porach roku alergiczne roztocza kurzu domowego wirują w powietrzu. Uniwersalny nawilżacz ultradźwiękowy z jonizatorem firmy Clean Air Optima zapobiega swobodnemu unoszeniu się alergenów, takich jak roztocza kurzu, zarodniki pleśni, pyłki i inne szkodliwe cząsteczki, a tym samym sprzyja łatwemu oddychaniu. Pacjenci z alergią zauważyli zmniejszenie dolegliwości, lepszy komfort snu i ogólny wzrost jakości życia, gdy wilgotność powietrza jest na odpowiednim poziomie.

Widok:

Pokazuje 1 - 12 z 12 elementów
Pokazuje 1 - 12 z 12 elementów