Dermaroller do twarzy PBSerum

PBSERUM Dermaroller Facial - PBC

Akcesoria

Produkt dostępny

Dermaroller do twarzy-idealny dla produktów PBSerum.

Wzmaga ich działanie zapewniając głębszą penetrację kosmeceutyków w głąb skóry.

199,00 zł brutto


Dermaroller do twarzy PBSerum

Dermaroller do twarzy PBSerum

Akceptuję zasady polityki prywatności  

Opis

Codzienna pielęgnacja skóry twarzy pomaga nam zachować promienną cerę i młody wygląd – pod warunkiem, że dbamy o nią systematycznie. Dla jeszcze lepszego efektu warto korzystać z zabiegów kosmetycznych, dzięki którym nasza skóra jeszcze intensywniej się regeneruje, jest jeszcze lepiej odżywiona i nawilżona.

Część zabiegów możemy wykonać jedynie w profesjonalnych salonach kosmetycznych, a nawet z gabinetach medycyny estetycznej. Niektóre z popularnych zabiegów możemy jednak przeprowadzić same. Jednym z nich jest mezoterapia igłowa. Jak to możliwe?

Derma Roller do twarzy – zastosowanie

Pomoże nam w tym proste w obsłudze urządzenie Derma Roller do twarzy. Podczas przesuwania rolką po twarzy, igły nakłuwają skórę, wymuszając na niej dodatkową produkcję kalogenu. Odpowiedzialny za procesy regeneracyjne kolagen sprawia, że po zabiegu Derma Rollerem komórki naszej skóry intensywnie się odnawiają. Skóra staje się napięta, jędrna i pełna blasku.

Dla najlepszego efektu zabiegi Derma Rollerem należy wykonywać w seriach – raz w tygodniu przez miesiąc. Następnie należy zrobić przerwę, by dać skórze całkowicie się zregenerować. Pomocne będą ampułki i inne kosmetyki, które polecane są do stosowania właśnie po zabiegach mezoterapii.

Derma Roller – efekty stosowania urządzenia

Zabiegi Derma Rollerem do twarzy mogą być zarówno uzupełnieniem codziennej pielęgnacji, jak i sposobem na walkę z niedoskonałościami – niewielkimi zmarszczkami czy bliznami. W jaki sposób domowym sposobem osiągniemy takie rezultaty?

Kontrolowane nakłucia skóry cienkimi igiełkami zapewniają zwiększoną produkcje kolagenu, a składniki odżywcze z kosmetyków doskonale się wchłaniają. Dzięki temu nasza skóra jest zregenerowana, nawilżona, odżywiona. Po jednej serii zabiegów obserwujemy:

  • Poprawę jędrności i sprężystości skóry
  • Zanik przebarwień na skórze
  • Lepsze ukrwienie skóry i poprawę jej kolorytu
  • Spłycenie zmarszczek
  • Redukcję zmarszczek mimicznych
  • Redukcję blizn potrądzikowych

Zabiegi z zastosowaniem urządzenia Derma Roller są całkowicie bezpieczne i bardzo skuteczne. To najprostsze rozwiązanie problemów skórnych. Witalna, zdrowa i piękna skóra twarzy? Wypróbuj Derma Roller i przekonaj się sama!

Napisz opinię

Dermaroller do twarzy PBSerum

Dermaroller do twarzy PBSerum

Dermaroller do twarzy-idealny dla produktów PBSerum.

Wzmaga ich działanie zapewniając głębszą penetrację kosmeceutyków w głąb skóry.

Produkty powiązane