Kategorie

eRaty Santander Consumer Bank

Lista produktów producenta: PBSerum

Każda z nas szuka idealnego sposobu na zdrową cerę, młody wygląd, a co za tym idzie na doskonałe samopoczucie. Abyśmy mogły uzyskać ten efekt, potrzebna jest systematyczna pielęgnacja całego ciała kosmetykami, które zawierają najlepszej jakości składniki aktywne. Coraz częściej też szukamy pomocy w medycynie estetycznej – mało inwazyjne zabiegi potrafią zdziałać cuda.


Ale niewiele z nas wie, że istnieją rozwiązania, które łączą moc zabiegów medycyny estetycznej z nieinwazyjnym działaniem kosmetyków. Kosmeceutyki PBSerum mają działanie lecznicze dzięki stosowaniu najlepszych składników. Naukowcy opracowujący formuły produktów PBSerum, inspiracje czerpią właśnie z medycyny estetycznej.


Kosmeceutyki PBSerum – kosmetyki skuteczne jak leki


Kosmeceutyki PBSerum swoją skuteczność zawdzięczają specjalnie opracowanym formułom i innowacyjnym składnikom odżywczym. Celem specjalistów opracowujących składy kosmeceutyków jest uzyskanie znacznie wyższej skuteczności niż ta, którą znamy z popularnych kosmetyków. Znając efekty zabiegów przeprowadzanych w gabinetach, nie mogli oni przejść obok nich obojętnie.


Profesjonalne kosmeceutyki są niezwykle skuteczne – pierwsze efekty widać już po jednym zastosowaniu. Regularne używanie preparatów PBSerum przyczynia się do odżywienia skóry, wzmocnienia komórek, przyspieszenia procesów regeneracyjnych, a co za tym idzie skóra nie tylko wygląda lepiej, ale przede wszystkim odzyskuje równowagę.


Co ważne, rezultaty stosowania kosmeceutyków PBSerum utrzymują się dłużej niż po stosowaniu kosmetyków drogeryjnych. Oczywiście w pielęgnacji niezmiernie ważna jest systematyczność, która naprawdę się opłaca. Skuteczne działanie każdego kosmeceutyku udowodnione jest naukowo, a my mamy możliwość przyjrzenia się im na zdjęciach poglądowych.


Kosmeceutyki PBSerum to cała linia produktów przeznaczonych do codziennej pielęgnacji. Wybierając jeden z nich, kierujemy się naszymi potrzebami:


  • Redukcja cellulitu

  • Poprawienie jędrności skóry

  • Nawilżenie skóry suchej

  • Walka z trądzikiem

  • Regeneracja skóry zmęczonej

  • Lifting zmarszczek

  • Redukcja sebum w przypadku cery tłustej i mieszanej

Każdy problem zwalczamy innymi kosmetykami. Zawierają one składniki aktywne, które zwalczają przyczynę problemu, nie maskując go. Pamiętajmy, że skóry tłustej i mieszanej nie wolno wysuszać – ona również potrzebuje solidnego nawilżenia. Nie można też całkowicie powstrzymać łojotoku, a cery suchej nie powinniśmy obciążać. Kosmeceutyki PBSerum mają idealną konsystencję, dzięki czemu szybko się wchłaniają, nie pozostawiając zbędnej warstwy na skórze.


W naszym sklepie internetowym znajdziemy także serum do cery z trądzikiem różowatym. To rodzaj choroby skórnej, która często mylona jest z trądzikiem młodzieńczym. Jednak ten przypadek jest znacznie trudniejszy – trądziku różowatego trudniej się pozbyć, najczęściej tylko chwilowo pozbywamy się problemu, który po jakimś czasie nawraca. Z trądzikiem różowatym należy zgłosić się do lekarza dermatologa, a kurację przez niego zaleconą wesprzeć stosowaniem specjalistycznego serum na trądzik różowaty od PBSerum.


Kosmeceutyki PBSerum polecamy wszystkim osobom, które mają dość nieskutecznej walki z niedoskonałościami skóry. Dzięki profesjonalnej serii produktów PBSerum możemy cieszyć się zdrową, piękną i promienną skórą twarzy i całego ciała.

Widok:

Pokazuje 1 - 2 z 2 elementów
Pokazuje 1 - 2 z 2 elementów