SZCZOTECZKI SONICZNE

eRaty Santander Consumer Bank

SZCZOTECZKI SONICZNE Jest 4 produktów.

Japońska technologia i niemiecki design - to cechy, które charakteryzują innowacyjne produkty z tej kategorii sklepu internetowego Beauty Planet. Osoby, które szczególnie troszczą się o zdrowie jamy ustnej, z pewnością wiedzą, jak wielkie znaczenie mają odpowiednie akcesoria wykorzystywane na co dzień w utrzymywaniu jej higieny. Przedstawiamy unikatowe, rewolucyjne w skali światowej szczoteczki soniczne marki ION-Sei - produkowane przez japońską korporację Sanyei, specjalizującą się w produkcji nowoczesnych artykułów gospodarstwa domowego.

Rozwiązania wytwarzane przez Sanyei to zaawansowane technologicznie urządzenia, które przed wprowadzeniem na rynek zostały poddane rygorystycznym testom laboratoryjnym oraz badaniom klinicznym. To unikatowe sprzęty, których cykliczne stosowanie może minimalizować rozwój próchnicy. Szczoteczka soniczno-jonowa ION-Sei wyposażona jest m.in. w stożek z lampą UV, która emituje światło UV LED oraz w głowicę, składającą się ze specjalnych włókien spiralnych.

Widok:

Pokazuje 1 - 4 z 4 elementów
Pokazuje 1 - 4 z 4 elementów

Szczoteczki soniczne do zębów ION-Sei - jonowe usuwanie bakterii

Technologie zastosowane w sprzęcie pochodzącym od japońskiej firmy Sanyei są opatentowane oraz zastrzeżone. Nadrzędną korzyścią stosowania szczoteczki sonicznej ION-Sei jest skuteczne usuwanie płytki nazębnej oraz 100% bakterii przebywających w jamie ustnej, co jest potwierdzone badaniami klinicznymi. Emitowane przez urządzenie światło UV reaguje z innowacyjną płytką tytanową, w którą jest wyposażona rączka szczoteczki. W procesie reakcji wytwarzają się jony, które według przeprowadzonych badań hamują rozwój szczepów S. Mutans, będących główną przyczyną powstawania płytki nazębnej, a w dłuższym okresie - rozwoju paradontozy.

Głębokie i dokładne oczyszczanie jest możliwe dzięki zastosowaniu słabego, niewyczuwalnego prądu, który wywodzi się z tytanowej płytki zamieszczonej w rączce. Światło UV emitowane przez głowicę oddziałuje na płytkę, w efekcie czego dochodzi do wytworzenia rodnika hydroksylowego OH. Ten proces nazywany jest efektem fotokatalitycznym, dzięki któremu możliwe jest całkowite eliminowanie bakterii zamieszkujących obszar jamy ustnej.

Czy szczoteczka soniczna do zębów jest rozwiązaniem dedykowanym dla wszystkich użytkowników?

Urządzenie do czyszczenia zębów za pomocą technologii jonowej, które jest dostępne w ofercie sklepu internetowego Beauty Planet, jest przeznaczone do stosowania zarówno przez osoby o zdrowej jamie ustnej, jak i doświadczające dolegliwości związanych z chorobami przyzębia czy dziąseł. Szczoteczka soniczna ION-Sei jest niezwykle delikatna, a przy tym wysoce skuteczna - taki efekt zagwarantowało połączenie innowacyjnej lampy UV LED, która reaguje z wbudowaną w rączkę tytanową płytką.

Użytkownik nie odczuwa procesu, który polega na powstawaniu OH w wyniku fotokatalizy. Negatony, czyli elektrony ujemne, dostają się do jamy ustnej wraz z wodą stosowaną do mycia bądź śliną. Słaby ładunek wytwarzany w procesie fotokatalizy ma za zadanie przyciągnąć osiadające na zębach bakterie oraz skoncentrować je w jednym miejscu, aby za pomocą urządzenia można było je natychmiastowo usunąć.

Na czym dokładnie polega innowacyjność jonowo-sonicznych szczoteczek ION-Sei?

Tradycyjne szczoteczki do mycia zębów, zarówno te manualne, jak i elektryczne, działają w oparciu o ruchy dłonią bądź napęd akumulatorowy. Nie są wyposażone w żadne dodatkowe technologie, które mogą ograniczać ryzyko pojawiania się płytki nazębnej.

Szczoteczki soniczne ION-Sei łączą właściwości standardowych urządzeń tego typu z opatentowaną, autorską technologią, która została opracowana przez japońskich naukowców. Lata badań, unowocześnień oraz wszelkich innych prac związanych z przygotowaniem jonowej ION-Sei do wprowadzenia na rynek zaowocowały stworzeniem wyjątkowego urządzenia sonicznego, którego efekty są długotrwałe oraz widoczne gołym okiem.

Przeprowadzone badania udowodniły, że technologia jonowa z patentem TiO2 przyczyniła się do całkowitego zahamowania wzrostu bakterii szczepu S. Mutans. Próba przeprowadzona była poprzez dokonanie 50 pociągnięć zwykłą, tradycyjną szczoteczką do zębów oraz jonowo-soniczną ION-Sei.

Długotrwałe efekty, bardzo łatwe stosowanie

Szczoteczka soniczno-jonowa jest niezwykle łatwa w obsłudze i z pozoru nie różni się niczym od tych, z którymi z pewnością miałeś już do czynienia w przeszłości. Do codziennej pielęgnacji jamy ustnej z jej udziałem nie musisz stosować pasty, choć oczywiście nie jest to wykluczone. Producent rekomenduje mycie zębów bez użycia pasty ze względu na to, iż emitowane światło UV oraz generowane jony oddziałują na bakterie od razu po wprowadzeniu końcówki do ust, a piana wytworzona podczas czyszczenia może osłabiać efekt.

Dwukrotne mycie z zastosowaniem urządzenia jonowo-sonicznego od Sanyei może znacząco zminimalizować ryzyko odtwarzania się płytki nazębnej, a tym samym rozwoju paradontozy. Specjalne włókna o innowacyjnym splocie stożkowym, zastosowane w końcówce szczoteczki sonicznej, bardzo dokładnie czyszczą powierzchnię szkliwa oraz dziąsła. Drobne włosie dociera nawet w trudno dostępne miejsca, czyści też tylne ścianki.

Opatentowana technologia jonowa sprawia, że możliwe jest uzyskanie trwalszej ochrony przed osiadaniem bakterii oraz powstaniem płytki nazębnej przez dłużej niż 12h.

Stosowanie szczoteczki jonowo-sonicznej a choroby dziąseł

Działanie urządzenia jest niezwykle łagodne, a jednocześnie bardzo skuteczne. Innowacyjna szczoteczka jonowo-soniczna ION-Sei może być stosowana przez osoby, które uskarżają się na nadwrażliwość dziąseł, zębów oraz częste krwawienia. Delikatne oczyszczanie odbywa się bez zastosowania środków chemicznych. Urządzenie wyposażone jest w trzy tryby - SENSITIVE (delikatny), STANDARD oraz DEEP (głębokie oczyszczanie).

Przeprowadzone badania kliniczne wykazały, że sprzęt ten przyczynił się do redukcji płynu dziąsłowego, który towarzyszy chorobom przyzębia, w tym paradontozie. W porównaniu z rozwiązaniami tradycyjnymi, jonowa ION-Sei może przyczyniać się do zanikania chorób dziąseł.