Dostawa

  1. Dostawa Towarów jest ograniczona do cały świat i odbywa się pod adres wskazany przez Klienta w trakcie składania Zamówienia.
  2. Dostawa zamówionych Towarów realizowana jest za pośrednictwem:
  • Poczty Polskiej
  • Firmy kurierskiej

Istnieje możliwość odbioru osobistego zamówionego towaru w naszym sklepie: BEAUTY PLANET Sp. z o. o. Sp. k. Aleja Piłsudskiego 76 90-330 Łódź Polska Od poniedziałku do piątku w godzinach od 9.00 do 17.00, z wyjątkiem świąt państwowych. Odbierając zamówiony towar w sklepie, mogą Państwo zapłacić gotówką i kartą płatniczą.

Koszty dostawy wynoszą:

  • POCZTA POLSKA:     16,00 zł (przy płatności przelewem)
  • POCZTA POLSKA:     25,00 zł (płatność za pobraniem)
  • KURIER:                      16,00 zł (przy płatności przelewem)
  • KURIER:                      35,00 zł (płatność za pobraniem)

Dodatkowo koszty dostawy zostaną wskazane w czasie składania Zamówienia.

Rozliczenie transakcji kartą kredytową i e-przelewy w Sklepie www.beautyplanet.pl, przeprowadzane są za pośrednictwem dotpay.pl.

  1. Termin realizacji dostawy wynosi CZAS OCZEKIWANIA = CZAS REALIZACJI + CZAS DOSTARCZENIA Czas oczekiwania zamówienia od momentu potwierdzenia, wynosi od 1 do 7 dni. Uwaga! Spedytorzy nie pracują w soboty, niedziele i święta. i liczy się od dnia wysłania przez Klienta Zamówienia.
  2. Klienci mogą uzyskać dostęp do niniejszego Regulaminu w każdym czasie za pośrednictwem odsyłacza zamieszczonego na stronie głównej serwisu  www.beautyplanet.pl oraz pobrać go i sporządzić jego wydruk.

Utrwalenie, zabezpieczenie i udostępnienie danych zamówienia oraz Ogólnych Warunków (regulamin sprzedaży) następuje za pośrednictwem poczty elektronicznej. Wcześniejsze zamówienia mogą Państwo zobaczyć w ramach konta, po zalogowaniu.